מידע כללי

ענף המלונאות בארץ הוא בין המתפתחים בכלכלה הישראלית. זהו ענף עתיר תעסוקה,  יותר מכך, זה אחד הענפים בהם ניתן להתקדם בקריירה בדרך מהירה ובחלק מהמקרים גם להתקדם לקריירה בינלאומית. מעוף מלונאות היא אחת החברות המתמחות והמובילות את תחום התעסוקה בענף המלונאות בישראל.

בין לקוחות מעוף מלונאות נמצאות רשתות בתי המלון הישראליות והבינלאומיות, בתי המלון ומלונות הבוטיק, כולם נדרשים למילוי משרות בכל מחלקות המלון, קבלה, מזון, אדמניסטרציה, קניינות ורכש, אבטחה, תחזוקה, נקיון ועוד ועוד.

קשת המשרות הרחבה מאפשרת לכל אחד למצוא את המשרה המתאימה לו או לה ולכישוריהם, מספר רב של משרות הינו תחת ההגדרה "עבודה מועדפת".

העבודה במלונאות היא אחת העבודות היותר כיפיות, עבודה באווירה של חופש, אווירה בינלאומית, עבודה ומגורים באזורי נופש ותיירות המובילים בישראל ועבודה בצוות צעיר ורענן ההופך את החיים ל-fun. 

עובדי מעוף מלונאות נהנים מהאווירה הייחודית של מעוף – המשאב האנושי, קבוצת המשאב האנושי הממוקמת בשורה הראשונה של חברות המשאב האנושי בישראל, עובדי מעוף נהנים מאווירה משפחתית חמה, משרותי רווחה מתקדמים, מחוסנה הכלכלי של הקבוצה, מהיכולת לפתח קריירה בתוך הקבוצה, מהיכולת להתפתח תוך לימוד הכשרה מקצועית במכללה להכשרות מקצועיות של מעוף ועוד ועוד. 

והכל תחת הערך המוביל את מעוף – אנשים חושבים אנשים.