הקריירה שלך במלונאות, ההתמחות שלנו

הקריירה שלך במלונאות, ההתמחות שלנו

בגלל חשיבותו הרבה לכלכלה הישראלית הוגדר ענף המלונאות כ"עבודה מועדפת" לצעירים יוצאי צבא.


ענף המלונאות נמצא בשנים האחרונות, בהיותו חלק מתעשיית התיירות, בתנופה אדירה. קיימת מגמה חיובית ברורה בתחום תיירות החוץ והפנים. ענף המלונאות הוא אחד ממחוללי התעסוקה העיקריים במשק וחשיבותו רבה לדימוי ישראל בעולם.  הינו אחד הענפים הייעודיים הצומחים בכלכלה הישראלית אשר מאפשר לעובדים התפתחות והתקדמות במגוון המשרות המוצעות בענף. מקצועות המלונאות הינם בינלאומיים חובקי עולם, עם אופק התקדמות מרתק. זהו אחד הענפים בהם ניתן לפתח קריירה אמיתית, בענף המלונאות מטפחים את העובד, מאפשרים לו להתמחות בתחומו, בסדנאות ואף בלימודים.


העבודה שונה מכל עבודה אחרת, סביבת העבודה נעימה ומפוארת, נקיה ורוגעת, אווירת בתחושת חופש תמידי, באירוח תיירים הבאים לתור את הארץ ולנפוש ברשתות בתי המלון הבינלאומיות, באזורי התיירות המדליקים של ישראל – אילת, תל-אביב, ירושלים, נתניה, חיפה, נהריה, טבריה  והצפון. 

 

ענף המלונאות מציע קשת רחבה של מקצועות, מעניינים ומתגמלים. מעבודות בקבלה, במלצרות ובמטבח, באדמניסטרציה, בחדרנות, וכקציני בטחון.

מעוף מלונאות מספקת מענה לצרכי המשאב האנושי בכל התחומים והרמות, כולל משרות בכירות הנדרשות לאיתור מועמדים ראויים מקרב הענף.

 

עובדי בתי המלון נהנים הן מהאווירה המיוחדת, הן מארוחות ותנאי העסקה מיוחדים, הן מטיפוח על ידי הנהלות בתי המלון והן מהיותם חלק מהווי התיירות, וכמו שמתואר ע"י עובדי מלון רבים, התחושה של לעבוד בחופש בחו"ל. 

עובדי מעוף מלונאות עוברים תהליכי מיון, הכשרה והשמה ממוקדת. העובדים האיכותיים של מעוף מלונאות ממלאים מגוון של תפקידים אצל לקוחות החברה, בתי המלון  ותורמים להצלחה של כל מלון בו הם משתלבים.

 

את מעוף מלונאות מנהל אסף סרן. אסף צמח בתחום המלונאות עד לדרגת מנהל מזון ומשקאות, היותו חלק מתוך הענף מאפשרת לו מחד-גיסא להבין עד דקות את צורכי המלון ולגייס את העובדים הראויים ביותר למשרות המבוקשות ומאידך לנצל את קשריו בתחום לתועלת לקוחות מעוף מלונאות.

 

מעוף מלונאות הינה חלק ממעוף, קבוצה המתמחה בתחום המשאב האנושי הממוקמת בין החברות הגדולות והמובילות בארץ את תחום משאבי האנוש. היותה חלק ממעוף מאפשרת מעוף מלונאות מחד גיסא לקבוצת מעוף להעמיק את התמחותה בכל תחומי הפנאי, התיירות והמלונאות ומאידך גיסא מתאפשר למעוף מלונאות ליהנות מהבסיס הכלכלי הרחב של קבוצת מעוף, ממקצועיותה הנובעת מניסיון רב שנים, מהסינרגיה בין החברות בה ומגודלה, של מעל 35 סניפים ברחבי הארץ.